لذت زندگی

لذت زندگی

فن بیان و آیین سخنوری ( چاپ هفتم )

فن بیان و آیین سخنوری ( چاپ هفتم )

سومین نفر (تحلیلی بر خیانت زناشویی)

نویسنده / مولف: 
دکتر شهرام اسلامی / سالار اثنی عشری / یاسمن محسنی
تعداد صفحه: 
۸۰
قطع کتاب: 
رقعی
سال انتشار : 
۱۳۹۶
ریال,۱۲۰,۰۰۰

وضعیت: موجود

-+

کتاب "سومین نفر (تحلیلی بر خیانت زناشویی)" کتابی بسیار عالی و ارزشمند در زمینه ی خیانت و روابط فرازناشویی است که حاصل تحقیق و پژوهش های زیاد مؤلفان کتاب ( دکتر شهرام اسلامی، سالار اثنی عشری، یاسمن محسنی) است. 

يکی از بزرگترين معضل های فعلی جامعه ی بشری و زندگی های زناشويی امروزی، روابط فرا زناشويی است. پديده ای که روز به روز بیشتر می شود و در ابعاد گسترده تری نمود پیدا می کند. در اين کتاب سعی شده است دلايل روابط پنهانی و حتی آشکار خارج از محدوده ی زندگی مشترک را بررسی کنیم و اثرات اين نوع روابط بر زندگی زناشويی و همچنین بر جامعه را از نظر بگذرانیم. همچنین سعی شده است که راه حل يا درمان برای اين معضل بزرگ هم پیشنهاد شود تا شايد روابط فرا زناشويی کمتر شود و به مرور به حداقل برسد.
سعی شده اين کتاب با رعايت بی طرفی و با استفاده از حقايق رفتاری و فکری مردم جامعه به رشته تحرير در آورده شود و همچنین با استفاده از علم، راهکارهايی برای اين معضل انديشیده و پیشنهاد شود. شرط اول انسانیت، صداقت در کلام و صداقت در رفتار است و بر همین اساس در اين کتاب تماما سعی شده که در درجه ی اول صداقت در بیان اين معضل رعايت شده باشد و هیچ مطلب دروغ و ناروايی نوشته نشود .
امیدواريم روزی برسد که جامعه بشری عاری از خیانت، دروغ و انحرافات باشد و انسان ها بتوانند سالم و شاداب زندگی کنند و همچنین زندگی مشترک خود را به گونه ای بسازند که فرزندان آن ها در آينده و با پیشرفت جهان، جامعه ای اخلاقی و انسانی را نهادينه کنند.

دیدگاه خود را بنویسید

خدمات انتشارات گیوا