برای اولین بار در کشور، کتابی ۱۰۰% علمی در باب اشتباهات رایج در تمرینات بدنسازی به چاپ و نشر رسید!

کتاب «اشتباهات رایج در تمرینات بدنسازی از دیدگاه بیومکانیکی (راهنمای گام به گام حذف اشتباهات رایج)» توسط سه تن از اساتید خوب دانشگاه های کشور نوشته و به بازار عرضه شد. نویسندگان این کتاب: دکتر عباس فرجاد پزشک، استادیار گروه علوم ورزشی دانشگاه بیرجند؛ دکتر محمد یوسفی، استادیار گروه علوم ورزشی دانشگاه بیرجند و علامه طباطبائی تهران و دکتر سعید ایل بیگی، دانشیار گروه علوم ورزشی دانشگاه بیرجند هستند که با تخصص علمی و تسلط بر مباحث حرکات اصلاحی و بیومکانیک ورزشی دست به چنین تالیف کاربردی و مهمی زده اند.

ادامه مطلب

کتاب «آدم بزرگ های ترسناک» منتشر شد!

کتاب «آدم بزرگ های ترسناک» نوشته ی جذاب و خواندنی مهدی حق گو که با زبان طنز شیرینی نگاشته شده، در راستای لفزایش اعتماد به نفس و احیای کودک درون است.

کتابی که به تمام پدرها، مادرها و نوجوانان و جوانان توصیه می شود.

کتابی که بدون تردید، هم به اعتماد به نفس و کودک درونمان کمک می کند، هم لحظات شیرین و مطلوبی برایمان ایجاد خواهد کرد.

این کتاب به همت انتشارات گیوا به چاپ و نشر رسیده است.

ادامه مطلب

کتاب «روش های نوین تدریس» منتشر شد!

کتاب «روش های نوین تدریس»، کتابی کاملا کاربردی برای تمام کسانی که در کار تدریس هستند، اعم از: آموزگاران ابتدایی، دبیران دبیرستان، اساتید و مدرسان دانشگاه ها و... این کتاب به قلم روان و خوب رامین اروانه نگاشته شده است، که البته حضور خواهر ایشان، نازنین زهرا و دوستشان، حیدر بدرود، در نگاشتن و عرضه ی این کتاب خوب مؤثر بوده و این عزیزان نیز نویسندگان دوم و سوم اثر هستند. با توجه به شرایط موجود بهداشت جهانی و حضور ویروس نامیمون کرونا کووید ۱۹، نیاز به آموختن روش های نوین تدریس، برای تمامی معلمان ضروری شده است و این کتاب، منبع مفیدی برای این مهم است.

ادامه مطلب

کتاب «سرزمین طارم» منتشر شد!

کتاب فاخر و اثر ماندگار «سرزمین طارم؛ آنایوردوم طارم» به قلم توانمند «دکتر مهدی محمدی» در انتشارات گیوا به چاپ و نشر رسید. در هفته کتاب و کتابخوانی، جهت معرفی این با ارزش، چندین مراسم رونمایی در سه استان قزوین، گیلان و زنجان برگزار شد. لینک خبرگزاری ها و تصاویر مرتبط به این رونمایی ها را دنبال کنید: لینک خبرگزاری مهر https://www.mehrnews.com/news/5074305/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B3%D8.‎.‎.‎ لینک خبرگزاری ایسنا

ادامه مطلب

برگزاری نمایشگاه کتاب تهران ۹۹ به بعد از ماه مبارک رمضان موکول شد

دبیر شورای سیاست‌گذاری و سخنگوی سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در گفتگویی رسمی و رسانه ای در مورد تاریخ برگزاری نمایشگاه کتاب تهران ۹۹ اطلاع داد که زمان برگزاری این پدیده ی مهم فرهنگی از ۲۶ فروردین به بعد از ماه مبارک رمضان موکول شد.

ادامه مطلب

چاپ کتاب «شروع کردی، تمومش کن» اثر پیتر هولینز برای اولین بار در کشور

کتاب «شروع کردی، تمومش کن!» با عنوان انگلیسی "finish what you start" نوشته ی پیتر هولینز تا کنون دو بار ترجمه شده و اولین ترجمه ای که از این اثر ارزشمند به بازار آمده، ترجمهی خانم تکتم سعیدنیا است که ناشر آن انتشارات گیوا، ناشر تخصصی دو حوزه ی ادبیات و انگیزشی است.

این کتاب را به همه ی عزیزانی که دغدغه ی به انجام رساندن کارهای خود را دارند، توصیه می کنیم.

جهت آشنایی بیشتر با کتاب، خلاصه فصل سوم آن را در اینجا ذکر می کنیم.

فصل ۳. بیانیه بساز

ادامه مطلب

اطلاعیه ستادکل نیروهای مسلح: هواپیمای اوکراینی بر اثر خطای انسانی غیرعمد سقوط کرد!!!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ستادکل نیروهای مسلح در خصوص سقوط هواپیمای مسافربری خطوط هوایی اوکراین، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

متن این اطلاعیه‌ به‌شرح زیر است:

ملت شریف و انقلابی ایران اسلامی؛

ادامه مطلب

جشنواره‌ی صلح؛ هدیه‌ای از ایران به همه‌ی مردم دنیا

جشنواره‌ی صلح؛ هدیه‌ای از ایران به همه‌ی مردم دنیا

فراخوان جشنواره: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷

مهلت ارسال آثار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ تا ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

راه ارسال آثار به دبیرخانه‌ی جشنواره: از طریق ایمیل و تلگرام

ایمیل جشنواره: jashnvare.solh.giva@gmail.com

تلگرام جشنواره: ۰۹۱۲۰۸۹۳۴۲۰

اعلام نام برندگان: ۱۰ تیر ۱۳۹۸

ادامه مطلب

داوری نهایی شعر کلاسیک پاییز ( اطلاعیه شماره ۷ ) ترتیب برترین های نهایی این دوره

طبق آنچه در اطلاعیه ۶ گفته شد ۲۰ شعری که در مرحله سوم رای اعتماد داوران را کسب کرده و به مرحله چهارم صعود کرده بودند به همه‌ی عزیزان معرفی شد. اما در مرحله نهایی (چهارم) افراد صعود یافته به مرحله‌ی سوم با امتیازگیری از داوران - به صورتی که در آیین‌نامه‌ی داوری سابقا به سمع و نظر شما رسیده بود – و بر حسب امتیازکسب شده از ۱۰۰۰ امتیاز (هر داور ۲۰۰ امتیاز):
رتبه‌ی اول مجتبی حیدری با ۹۶۰ امتیاز
رتبه‌ی دوم شهلا نوروزی با ۸۷۰ امتیاز
رتبه‌ی سوم مریم ناظمی با ۸۵۰ امتیاز
رتبه‌ی چهارم سعید مشفقی راشا با ۷۱۰ امتیاز
رتبه‌ی پنجم اسماعیل فردوسی با ۶۶۰ امتیاز

ادامه مطلب

داوری نیمه نهایی شعر کلاسیک پاییز ( اطلاعیه شماره ۶ ) لیست بیست نفر نهایی

طی نشست و گفتگویی که با مدیرمسئول انتشارات گیوا داشتیم، در مورد داوری نهایی شعر کلاسیک پاییز که در پاییز گذشته برگزار شده بود، گفتند:

طبق آنچه در اطلاعیه ۵ گفته شد، ۴۲ شعر به مرحله‌ی سوم داوری صعود کردند که باید بین این تعداد، ۲۰ شعر برتر مشخص می‌گردید. داوران گرامی  ۲۰ شعری که در مرحله سوم رای اعتماد داوران را کسب کرده و به مرحله چهارم (مرحله‌ی نهایی) صعود کردند، متعلقند به:

ادامه مطلب

صفحه‌ها